tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

Strona główna /

Produkty w kategorii: Rygle elektromagnetyczne

Wszystkich produktów: 8 na 1 stronach

Sortowanie:

FRANK - system kontroli dostepu oparty o karty RFID

FRANK to nowy system kontroli dostępu do stref niebezpiecznych firmy Fortress Interlocks oparty o karty zbliżeniowe RFID. Czytnik kart zintegrowany jest z konfigurowalnym modułem bezpieczeństwa serii amGard Pro, który zapewnia sterowanie oraz zabezpiecza dostęp do wyznaczonego obszaru produkcji. 

Dzięki wykorzystaniu osobistych kart zbliżeniowych, dostęp do stref mają tylko odpowiednio przeszkolone i wyznaczone osoby. W ten sposób można zapobiegać nieautoryzowanemu zatrzymaniu linii produkcyjne oraz poszczególnych maszyn. Dodatkowo system dzięki centralnemu rejestrowi i historii zdarzeń jest w stanie monitorować czas przestoju lini produkcyjnej (maszyny), co pozwala na analizę i poprawę efektywoności pracy. 

System FRANK wykorzystuje lokalny sterownik PLC maszyny, z którym komunikuje się przez switch z dedykowanym lokalnym kontrolerem. Komunikacja odbywa się w standardzie Profinet. Całym systemem zarządzamy z poziomu aplikacji komputerowej poprzez Master kontroler. Niewątpliwą zaletą całego systemu jest centralne i zbiorcze nadawanie poziomów dostępu i dodatkowych uprawnięń dla poszczególnych pracowników. 

Dane techniczne

    Producent: Fortress Interlocks

Strony pokrewne

new